“Z nim byłoby fajnie zawalczyć” – Błachowicz wskazał rywala, z którym chciałby się zmierzyć


„Z nim byłoby fajnie zawalczyć” – Błachowicz wskazał rywala, z którym chciałby się zmierzyć

„Z nim byłoby fajnie zawalczyć” – Błachowicz wskazał rywala, z którym chciałby się zmierzyć.

Jan Błachowicz wraca do pełnej sprawności po operacji łokcia i liczy na to, że na przełomie roku może powrócić do klatki. W audycji Żurnalista Jan przedstawił swoje spojrzenie na to, z kim mógłby się zmierzyć w kolejnej walce.

Jest trzech zawodników, o których myślę. Rewanż z Pereirą, ale to raczej odpada, bo będzie walczył z Prochazką. Rewanż z Ankalaevem, ale to też raczej odpada, bo on teraz walczy z Walkerem. Zostaje więc Anthony Smith i z nim byłoby fajnie zawalczyć. To by mi odpowiadało.

Podczas gali UFC 291, która odbyła się 29 lipca w Salt Lake City, Jan Błachowicz starł się z Alexem Pereirą. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie trzech rund i Polak przegrał go na punkty. Dla Jana to starcie było dwudziestym pojedynkiem w organizacji UFC. Polak rywalizuje w najważniejszym oktagonie świata od roku 2014. Pas amerykańskiej organizacji zdobył w roku 2020 pokonując Dominicka Reyesa. W kolejnej walce obronił tytuł przeciwko Israelowi Adesanyi, a następnie utracił pas w boju z Gloverem Teixeirą. Po tym starciu Polak pokonał Aleksandara Rakicia, a w grudniu zeszłego roku walczył ponownie o pas, ale zremisował w pojedynku z Magomedem Ankalaevem.

Explore more:  Valckx: Wisła ma jakość

Recommended Articles