UFC: o co chodziło? Obrzydliwe zachowanie, którego nikt nie rozumie

UFC: o co chodziło? Obrzydliwe zachowanie, którego nikt nie rozumie

MMA.

Podczas sobotniej gali UFC 278 Paulo Costa zmierzył się z Lukiem Rockholdem. Pojedynek wygrał brazylijski zawodnik, jednak fanom w pamięci zapadł nie sam pojedynek, a przedziwne zachowanie amerykańskiego wojownika. W światku sportów walki nie brakowało zdziwienia, a nawet obrzydzenia po tym, co zrobił Luke. Sam Costa po walce przyznał, że potrzebował wziąć długi prysznic i kompletnie nie rozumie, o co chodziło Rockholdowi.

UFC
UFC (Foto: Alejandro Salazar/PxImages/Icon Sportswire via Getty Images / Getty Images)
 • Więcej takich historii znajdziesz na stronie głównej Onetu.
 • Po dwóch porażkach Costa potrzebował zwycięstwa, które przywróciłoby go do równowagi i rozpoczęło marsz w górę swojej kategorii wagowej. Pojedynek był niezwykle ciekawy i organizatorzy zdecydowali się przyznać dodatkowe nagrody obu zawodnikom. Po trzech rundach sędziowie punktowi wskazali Brazylijczyka jako zwycięzcę.

  UFC: konsternacja i zdziwienie. Wszyscy zastanawiają się, czemu to zrobił?

  W końcówce walki doszło jednak do bardzo dziwacznego zachowania. Obaj zawodnicy byli mocno obici, spoceni i zakrwawieni. W pewnym momencie będąc w parterze Rockhold zaczął ocierać swoją twarz o zakrwawiona twarz rywala. Zachowanie najpierw wzbudziło zaskoczenie, a następnie niesmak i obrzydzenie. Całość sytuacji można obejrzeć poniżej.

  UFC: obrzydliwe zachowanie. Paulo musiał wziąć długi prysznic

  Po walce Costa odniósł się do zdarzenia mówiąc, że w trakcie starcia nie zarejestrował zachowania Luka, tylko poczuł, wówczas coś na swojej twarzy. Nie zwrócił jednak na to uwagi, gdyż najistotniejsze było blokowanie ciosów z góry i łokci. – Gdy w powtórce to zobaczyłem, to poczułem ogromne obrzydzenie. To było bardzo dziwne zachowanie. Przypominam sobie zdarzenie, gdy po ubiciu Rockholda, Romero go pocałował. Wówczas to było najdziwniejsze zdarzenie jakie zobaczyłem… Aż do teraz. Nie mam pojęcia, czym Luke się kierował robiąc to. Może był to wyraz wściekłości i frustracji? Nie mam pojęcia. Wziąłem bardzo długi prysznic – stwierdził na koniec z rozbrajającą szczerością.

  Explore more:  rockford vs mona shores football

  UFC: kluczowe zwycięstwo Brazylijczyka

  Dla Costy zwycięstwo w miniony weekend było niezwykle istotne, ponieważ przerwał on serię dwóch porażek z rzędu. W tej chwili były pretendent do zdobycia mistrzostwa UFC zajmuje szóste miejsce w wadze średniej. Niewykluczone, ze jedno lub dwa zwycięstwa znów pozwolą mu stanąć w klatce i rywalizować o mistrzowski tytuł.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  24 sierpnia 2022, 10:48.

  Bài viết được đề xuất