Testy balansujące Zenless Zone Zero. Sprawdź kiedy


Zenless Zone Zero

Zenless Zone Zero.

 • Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet.
 • Potwierdzono, że Zenless Zone Zero pojawi się na PC, urządzeniach mobilnych i konsolach, choć nie ma jeszcze szczegółów na temat tego, które platformy zostaną uwzględnione w tej ostatniej kategorii. Nasze własne pierwsze wrażenia z Zenless Zone Zero z targów gamescom 2023 były całkowicie pozytywne, ale zostały uzyskane na kompilacji, która jest co najmniej rok nieaktualna, co oznacza, że nadchodząca beta będzie prawdopodobnie zupełnie nowym doświadczeniem dla każdego, kto miał okazję wypróbować grę w pewnym momencie.

  Fani nie będą musieli długo czekać

  Oto wszystko, co musisz wiedzieć o godzinach rozpoczęcia testów wyrównujących Zenless Zone Zero.

  Test wyrównujący Zenless Zone Zero będzie dostępny 24 listopada 2023 r. W większości krajów świata, ale dzięki różnicom czasowym gracze w Stanach Zjednoczonych będą mogli rozpocząć go już wieczorem 23 listopada 2023 r.

  HoYoverse oświadczyło, że zamknięty test będzie zawierał “serię zmian i aktualizacji zawartości, które obejmują nowe historie i obszary do eksploracji, więcej grywalnych postaci, przeprojektowaną mechanikę walki, a także gruntownie przebudowane miasto z nową, wciągającą rozgrywką miejską. […] W nadchodzącej zamkniętej becie, miasto Nowe Eridu zostanie jeszcze bardziej odświeżone dzięki pełnowymiarowej aktualizacji wizualnej opartej na poprzedniej becie. Lista utworów w grze będzie również bardziej nowoczesna, żywa i odjazdowa. Ponadto w Nowym Eridu pojawią się trzy nowe postacie, każda z unikalnym tłem i urokiem, które będą współpracować z graczami”.

  Explore more:  sacred heart football

  Zmieniono również animacje walki i niektóre mechaniki bitewne. Pojawi się zupełnie nowa mechanika Perfect Assist, która według HoYoverse uczyni grę bardziej przyjazną dla początkujących graczy. “Jednocześnie wprowadzono nowy tryb wyzwania — Hollow Zero, który nie tylko służy jako ważny element fabuły, ale także z pewnością spełni oczekiwania weteranów gier akcji pod względem wrażeń z walki” — czytamy dalej w opisie nadchodzących testów.

  Bài viết được đề xuất