Radosław Majdan szykuje się do roli ojca. To on będzie kąpał syna

Radosław Majdan szykuje się do roli ojca. To on będzie kąpał syna

Ofsajd.

Radosław Majdan za kilka miesięcy powita na świecie upragnione dziecko. Były piłkarz już teraz przygotowuje się do nowej roli. W rozmowie z “Pudelkiem” emerytowany sportowiec wyznał, że będzie się opiekował długo wyczekiwanym potomkiem, a do jego zadań będzie należało m.In. Kąpanie maleństwa.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (Foto: AKPA)

Radosław Majdan od lat marzył, by zostać ojcem. Razem z żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan długo starało się o dziecko za pomocą metody in vitro i kiedy już powoli tracili nadzieję, okazało się, że ich marzenie o wspólnym potomku się spełni.

Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

W połowie grudnia media obiegła informacja, że gwiazda TVN-u jest w ciąży. Co ciekawe, szczęśliwą nowinę w imieniu małżonków ogłosił podczas swojego koncertu zespół IRA, gratulując ze sceny swojemu przyjacielowi i zarazem przyszłemu tacie.

 • Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zażartowała z wyboru imienia dla dziecka.
 • Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie na jakiś czas wyjedzie z kraju.
 • – Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuję Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… ❤️Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze – pisał po koncercie Radosław Majdan. Po kilku dniach od ogłoszenia szczęśliwej nowiny emerytowany sportowiec i jego żona potwierdzili, że oczekują narodzin syna.

  Explore more:  Przegląd Sportowy w pakiecie Onet Premium

  Radosław Majdan o przygotowaniach do nowej roli.

  Potomek Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan przyjdzie na świat w czerwcu. Małżonkowie są już przygotowani na pojawienie się nowego członka rodziny. – Już łóżeczko stoi w domu. Mieliśmy mały remont, jesteśmy przygotowani. Mamy łóżeczko, komodę, wszytko jest. Małgosia wytyczała szlak, bo ma doświadczenie. Ja nie miałem o tym zielonego pojęcia, nie wiedziałem, co jest potrzebne. To jest dla mnie nowość, a ona już to robiła, ma doświadczenie – powiedział w rozmowie z “Pudelkiem” były gracz m.In. Pogoni Szczecin i Wisły Kraków. Zdradził też, że synowie jego małżonki – Stanisław i Tadeusz – bardzo dobrze zareagowali na wieść o młodszym braciszku.

  Radosław Majdan wyznał też, że po narodzinach syna nie zamierza iść na urlop tacierzyński, ale podkreśla, że będzie się opiekował maleństwem. – Chcę i będę aktywnie uczestniczył w tym, co nas czeka od samego początku. Uczę się wszystkiego. Ustaliliśmy, że to ja będę kąpał dziecko. Na dzień dzisiejszy to jest dla mnie największy strach, że będę musiał trzymać tak kruchą istotę i starać się nie zrobić jej krzywdy. Ale uczę się i oswajam z tym wszystkim – wyznał “Pudelkowi”.

  Źródło: Pudelek.Pl.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  29 lutego 2020, 17:26.

  Bài viết được đề xuất