Przyjmujący Argentyny: Musimy wygrać z Polską

Siatkówka.

Musimy wygrać z Polską bez względu na wszystko, ponieważ jesteśmy drużyną, która zawsze chce zwyciężać. Dopiero później będziemy myśleć o półfinale – mówi Rodrigo Quiroga, przyjmujący reprezentacji Argentyny.

Rozmawiała Barbara Bardadyn..

8 lipca 2011, 09:09..

| Aktualizacja 8 lipca 2011, 09:10.

PRZEGLĄD SPORTOWY: Spodziewał się pan, że tak łatwo awansujecie do półfinału?

RODRIGO QUIROGA: Wcale nie było łatwo. Pierwszy mecz z Włochami był kluczowy, miał ogromne znaczenie dla naszych dalszych losów w turnieju, wczoraj w spotkaniu z Bułgarią naszym największym atutem była zagrywka. Dobre serwisy dały fundament pod naszą dobrą grę. Cieszymy się, że jesteśmy w najlepszej czwórce, ale dziś czeka nas niezwykle ważne spotkanie. Polska musi wygrać, więc na pewno będzie pełna hala, która zamieni mecz w wielką fiestę. Chcemy być jej częścią i nie możemy już doczekać się tego meczu.

PS: A zatem nie będziecie oszczędzać sił w starciu z Polakami?

Oczywiście, że nie! Musimy wygrać z Polską bez względu na wszystko, ponieważ jesteśmy drużyną, która zawsze chce zwyciężać. Dopiero później będziemy myśleć o półfinale.

PS: Jak ocenia pan polską reprezentację?

Gra bardzo dobrze, ma młodą drużynę, podobnie ja my. Jestem przekonany, że będzie to wyrównany i długi mecz, bo gramy podobnie.

PS: Pięć setów?

Cztery, pięć. Na pewno. Żadna z drużyn nie odpuści.

PS: Czuje pan, że reprezentacja Argentyny jest wielką rewelacją tej Ligi Światowej?

Explore more:  Nowy faworyt do organizacji MŚ 2030. Tego jeszcze nie było

Tak. Po tym, co przytrafiło nam się w zeszłym roku, kiedy przegraliśmy wszystkie mecze, wyciągnęliśmy wnioski, nauczyliśmy się na błędach i wiedzieliśmy, że nie wolno nam ich już popełnić. Dla nas ta Liga Światowa jest bardzo ważna. Wszystko idzie tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Widzimy, że nasza ciężka praca przynosi efekty.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Data utworzenia:.

8 lipca 2011, 09:09..

Rozmawiała Barbara Bardadyn..

Bài viết được đề xuất