Orły i Jastrzębie na Stadionie Narodowym!

Po emocjach związanych z EURO 2012 czas na kolejne sportowe atrakcje. Już 15 lipca Warsaw Eagles zagrają z Seahawks Gdynia w NAC VII Superfinale Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego na Stadionie Narodowym w Warszawie.

3 lipca 2012, 12:10..

| Aktualizacja 3 lipca 2012, 12:10…

Futbol amerykański uznawany jest za najszybciej rozwijający się sport zespołowy w naszym kraju. Mecz będzie miał oprawę w iście amerykańskim stylu, nawiązującym do Super Bowl. Zaplanowane są występy cheerleaderek, pokaz musztry paradnej, konkursy w przerwie meczu i wiele innych atrakcji.

Na cztery godziny przed pierwszym wykopem piłki, na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie uruchomione zostanie futbolowe miasteczko. Uczestnicy pikniku będą mogli, choć na chwilę, stać się prawdziwymi futbolistami – przymierzyć strój zawodnika, sprawdzić z jaką prędkością rzuca się piłką, czy jak trafić nią do celu. Na każdego czekać będzie moc atrakcji i konkursów z nagrodami. Wszystko odbywać się będzie w towarzystwie muzyki i w roztaczających się zapachach amerykańskich specjałów.

– Wierzę, że NAC VII SuperFinał udowodni, że Stadion Narodowy w Warszawie jest idealnym miejscem do organizowania imprez, które nie uszczuplając budżetu domowego zapewnią świetną i bezpieczną zabawę osobom w każdym wieku – zapowiada Jędrzej Stęszewski, prezes PLFA. – Dla rodzin, seniorów, uczniów i studentów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne zniżki. Udowodnimy jak spektakularnym i kompletnym sportem jest futbol amerykański. Pokażemy też, że nasza dyscyplina nie jest wcale tak skomplikowana, jak się powszechnie uważa. Dzięki organizacji SuperFinału na Stadionie Narodowym w Warszawie chcemy dotrzeć przede wszystkim do tych osób, które jeszcze nie miały styczności z tym sportem – dodaje Stęszewski.

Explore more:  Pięć bramek w Łodzi! Widzew pokonał Polonię 3:2

Ceny biletów rozpoczynają się od 25 PLN. Seniorom przysługuje 50% zniżki. Dla uczniów, studentów i rodzin przygotowane są bilety z ponad dwudziestoprocentowym upustem. Dodatkowo przygotowane są atrakcyjne zniżki dla grup.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Autor:www.Plfa.Pl.

Data utworzenia:.

3 lipca 2012, 12:10..

Bài viết được đề xuất