Nawałka: Nie zaryzykujemy zdrowia Kamila Grosickiego

Nawałka: Nie zaryzykujemy zdrowia Kamila Grosickiego

≫> Portret Adama Nawałki, o jakim nie mieliście pojęcia – „Nawałka. Droga do perfekcji” do kupienia w Księgarni „Przeglądu Sportowego”.

Jaki jest stan zdrowia Kamila Grosickiego? Widzieliśmy, że utykał.

Adam Nawałka: Ma kłopoty ze stawem skokowym. Wczoraj była dokładna diagnoza. Cały czas poddawany jest zabiegom. Mamy nadzieję, że będzie gotowy na pierwszym mecz z Irlandią Północną.

Czy nie lepiej było Kamila ściągnąć szybciej z boiska?

Adam Nawałka: Ryzyko zawodu. Kamil Grosicki miał grać 70-80 minut. Chciał się doskonale przygotować do tego turnieju.Tai plan przygotowaliśmy. Chcieliśmy żeby wybigał go w większym wytmiarze czasowym. Panowaliśmy, aby ta dyspozycja była najlepsza poprzez przygotowania startowe. Nieszczęście jednego jest szansą drugiego. Trzymamy kciuki, żeby Kamil mógł zagrać w pierwszym meczu.

Czy jest pan gotowy wystawić nie w pełni zdrowego Kamila, grającego na zastrzyku, tzw. Blokadzie, w meczu z Irlandią Północną?

Adam Nawałka: Nie zaryzykujemy jego zdrowia. Jeśli będzie jakakolwiek sytuacja, która może zagrozić jego dyspozycji w kolejnych meczach, nie wystawimy go w spotkaniu w Nicei.

Kto jest faworytem EURO 2016?

Adam Nawałka: Wielu kandydatów. Francuzi, Hiszpanie, Niemcy, Belgowie. Turniej stoi na wysokim poziomie. My też mamy swoje marzenia, ale nie chcemy mówić o nich głośno.Najbliższe spotkanie z Irlandią Północną jest najważniejsze. Podchodziliśmy do meczów w taki sposób w eliminacjach i tego nie zmieniamy, bo to się sprawdzało.

Explore more:  charlotte soccer team

Na ile oczekiwanie na turniej przypomina oczekiwanie na pierwszy mecz w eliminacjach z Niemcami?

Adam Nawałka: Spokój miałem zarówno przed meczem z Niemcami jak i teraz. Wierzę w drużynę i jej siłę. Wierzę, że cały czas robimy postępy, zarówno w grze obronnej jak i ofensywnych. Mecze państwowe to potwierdziły. Jestem przekonany, że nie zawiedziemy kibiców. Wszyscy będą grali z pełną determinacją. Wierzę, że to będą udane mistrzostwa. Podchodzimy z pokorą do meczów w grupie.

Kazimierz Piszczek: Łukasza nie było w domu całe dnie, była tylko piłka.

(Foto: Przegląd Sportowy)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Data utworzenia:.

7 czerwca 2016, 18:01.

al-nassr vs al-duhail timeline

raków częstochowa vs sporting cp timeline

luton town vs newcastle united f.c. standings

norwich city vs leeds united standings

leeds united vs huddersfield

al-duhail vs al-nassr timeline

hulu sport live score today football

galatasaray vs man united standings

Bài viết được đề xuất