Legia z Choto, ale bez Rybusa

Ekstraklasa.

W porównaniu z cypryjskim obozem w kraju zostają Damian Zbozień i czwarty bramkarz Jakub Szumski. – Damian wraca do Sandecji, ale chcemy, aby był naszym zawodnikiem. Z kolei Kuba jedzie z Młodą Legią na zgrupowanie do Werony – mówi trener Legii Warszawa Maciej Skorża.

5 lutego 2011, 02:28..

| Aktualizacja 5 lutego 2011, 02:28…

Choto zerwał ścięgno Achillesa we wrześniowym spotkaniu z Lechem Poznań. Do gry będzie gotowy jednak dopiero pod koniec rundy wiosennej. – Chcemy, by już teraz zaczął zajęcia z Paolo Terziottim, na razie nie będzie ćwiczył z drużyną – opowiada szkoleniowiec.

Hiszpański obóz będzie różnił się od pobytu w Ayia Napie. – Skoncentrujemy się na taktyce, przecież do inauguracyjnego meczu z Cracovią zostały zaledwie trzy tygodnie – powiedział Skorża. Jego zespół miał rozegrać cztery mecze sparingowe z Cadiz, Lokomotiwem Moskwa, CSKA Sofia i Viktorią Pilzno.

– Właśnie dostałem informację, że są jakieś problemy z przeciwnikami – martwił się w piątek Skorża, a więc nie jest pewne, czy legioniści zmierzą się akurat z tymi rywalami. Do tego wynikły kłopoty z hotelem w Jerez. Nie jest wykluczone, że warszawianie zamieszkają kilkadziesiąt kilometrów dalej w Costa Ballena.

W trakcie obozu mają pojawić się zawodnicy, którzy będą testowani. – Liczę na czterech, pięciu graczy – nie ukrywa Skorża.

Jednym z nich ma być awizowany Argentyńczyk Tobias Albarracin. Na Łazienkowską nie trafią raczej Adrian Sikora i Hernan Rengifo, których wymieniano wśród potencjalnych wzmocnień ataku Legii. Pierwszy zaprzeczył, jakoby ktoś się z nim kontaktował, a Peruwiańczyk nie chce wracać do Polski.

Explore more:  Barcelona bez następcy Cruyffa

Kadra Legii Warszawa na obóz w Hiszpanii.

Bramkarze: Antolović, Machnowskyj, Skaba.

Obrońcy: Astiz, Choto, Jędrzejczyk, Kiełbowicz, Kneµević, Komorowski, Rzeźniczak, Wawrzyniak.

Pomocnicy: Borysiuk, Cabral, Łukasik, Manu, Radović, Szałachowski, Vrdoljak, Wolski, Żyro.

Napastnicy: Chinyama, Efir, Kucharczyk, Bruno Mezenga.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Data utworzenia:.

5 lutego 2011, 02:28..

Bài viết được đề xuất