Justyna Kowalczyk-Tekieli pokazała zdjęcia z mężem i synem. Fani komentują

Justyna Kowalczyk-Tekieli pokazała zdjęcia z mężem i synem. Fani komentują

Ofsajd.

Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z mężem i synem. Fani chętnie komentowali wpis byłej biegaczki narciarskiej.

Justyna Kowalczyk-Tekieli
Justyna Kowalczyk-Tekieli (Foto: MAJDANSKI ALEKSANDER/NEWSPIX.PL / newspix.pl)

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli zostali rodzicami. Początkowo oboje nie potwierdzali tych doniesień. W końcu jednak Justyna Kowalczyk-Tekieli i jej ukochany zaczęli zamieszczać w sieci zdjęcia z dzieckiem. Była biegaczka narciarska udzieliła też wywiadu, w którym mówiła m.In. O macierzyństwie.

 • Justyna Kowalczyk-Tekieli pokazała zdjęcie z synem. Fanka: to chyba będzie najbardziej zahartowane dziecko.
 • — Uczymy się siebie i życiowych kompromisów. Jest w porządku, na nic nie narzekam. Straszyli mnie, że będzie dużo trudniej, a jednak młody człowiek daje radę być ze mną wszędzie. Na palcach dwóch rąk mogę policzyć godziny, w których nie był ze mną. Wszędzie go biorę i wygląda na zadowolonego — wyznała w listopadzie 2021 r. W rozmowie z Kamilem Wolnickim dla “Przeglądu Sportowego”.

  Justyna Kowalczyk-Tekieli na zdjęciach z mężem i synem

  — Staram się sama być w dobrym nastroju, bo jeśli mnie tego zabraknie, to jemu też nie będzie dobrze. Jestem więc aktywna, bo bez tego jest mi źle. Mogę zrezygnować ze wszystkiego, zresztą właściwie to zrobiłam, bo nie ma fryzjerów, kosmetyczek i koleżanek. W wolnych chwilach jestem aktywna fizycznie. Mały rozwija się bardzo dobrze. A że ja mam nieco większe zdolności biegania i chodzenia po górach oraz wyczucia własnego organizmu, to nie czuję, że robię coś złego. Zresztą wszyscy bliscy też nie mają żadnych zastrzeżeń (…) Chcielibyśmy z mężem, żeby [syn – przyp. Red.] Kochał aktywność fizyczną. O to się postaramy, żeby wiedział, że tak można żyć. A całą resztę swojej drogi wybierze sobie sam — mówiła Justyna Kowalczyk-Tekieli.

  Explore more:  Krzysztof Lijewski w szpitalu

  Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

 • Kim jest mąż Justyny Kowalczyk-Tekieli?
 • Tymczasem Justyna Kowalczyk-Tekieli pokazała w sieci zdjęcia z Biegu Piastów, w którym wzięła udział i zajęła drugie miejsce. Opublikowała m.In. Fotkę z mężem, który również biegał. Na zdjęciach widać też Justynę Kowalczyk-Tekieli z synem.

  Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze. “Mega gratulacje”, “Królowa jest tylko jedna, pięknie razem wyglądacie, dużo szczęścia życzę wam”, “Pozytywnie zakręceni”, “Super”, “Jak za starych dobrych czasów” — pisali fani.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  6 marca 2022, 10:07.

  Bài viết được đề xuất