“Hull Daily Mail”: Kamil Grosicki uratuje klub przed spadkiem?

"Hull Daily Mail": Kamil Grosicki uratuje klub przed spadkiem?

Polacy za granicą.

Hull City jest w trudnej sytuacji. Po 28 kolejkach plasuje się na 21. Miejscu w tabeli Championship z dorobkiem 25 punktów (ma tyle samo, co znajdujący się w strefie spadkowej Sunderland). Według “Hull Daily Mail” w walce o utrzymanie kluczowym ogniwem może okazać się Kamil Grosicki.

Kamil Grosicki
Kamil Grosicki (Foto: Ashley Allen / Getty Images (zdjęcia))

W dalszej części dziennikarz wyraża nadzieję, że powrót Polaka do pełnej sprawności da pełnię możliwości na skrzydłach Hull City. “Dzięki temu mielibyśmy dwóch graczy, którzy będą atakować obronę rywali i częściej dostarczać piłkę w pole karne przeciwników” – czytamy.

“Jeżeli w City są jacyś gracze, którzy potrafią wykrzesać iskrę i odmienią ten fatalny sezon, to są właśnie ci dwaj zawodnicy. To duet, który jest kluczowy dla klubu w walce o utrzymanie. Adkins musi grać ustawieniem, które najbardziej im pasuje i umożliwić im najlepsze wykorzystanie swoich atutów. Jeżeli sprawi, że Grosicki i Bowen będą strzelać gole, to nie mam obaw o to, że Hull City odsunie się od strefy spadkowej” – kończy swój tekst Peter Swan.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Data utworzenia:.

22 stycznia 2018, 12:15.

Explore more:  Dlaczego przyszłoroczne PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w Gnieźnie i Łodzi?

Bài viết được đề xuất