Elisha Nochomovitz przebiegł maraton na własnym balkonie

Elisha Nochomovitz przebiegł maraton na własnym balkonie

Ofsajd.

32-letni Elisha Nochomovitz, francuski pracownik restauracji z Tuluzy, który na swoim koncie ma 36 maratonów, stwierdził, że kwarantanna nie zatrzyma go w osiąganiu wyznaczonych sobie celów. Mężczyzna stwierdził, że przebiegnie maraton na swoim balkonie, który ma długość siedmiu metrów. Jak postanowił, tak zrobił.

Bieganie
Bieganie (Foto: Shutterstock)

Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

W obawie przed rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa Francja 17 marca zaczęła 15-dniową kwarantannę. Francuscy obywatele mogą wychodzić z domów tylko z ważnych powodów takich jak praca, wizyta lekarska, czy zrobienie potrzebnych zakupów spożywczych. To sprawiło, że Elisha Nochomovitz postanowił o podjęciu aktywności fizycznej w domowym zaciszu.

 • Zobacz także: Jak dobrze znasz naszych kadrowiczów? Rozpoznasz ich po oczach?
 • Zobacz także: Zbigniew Boniek zainicjował wyzwanie. Kto podjął rękawicę?
 • Mężczyzna w sieci zamieścił krótkie nagranie, w którym pokazał, jak biega na balkonie, po czym poinformował, że przebiegł maraton 42,2 kilometry. Zajęło mu to sześć godzin i 48 minut, a dokonał tego w miniony wtorek. Biegacz, którego pasją jest bieganie maratonów, pokazał, że nawet w kwarantannie można dokonać wielkich rzeczy.

  Co ciekawe, czas, który osiągnął mężczyzna na swoim balkonie, 6 godzin i 48 minut jest prawie dwa razy gorszy od jego osobistego rekordu, który ustanowił w 2019 roku, biegnąc maraton w Barcelonie. Wtedy osiągnął czas 3 godzin i 32 minut – podajął francuskie media. Wiosną 2019 roku Francuz przebiegł dziesięć maratonów, w tym siedem w ciągu 2,5 miesiąca (Barcelona, Marsylia, Saint-Tropez, Paryż, Albi, Saumur, Poitiers).

  Explore more:  Boruc, Skorupski i Glik wspierają Sinisę Mihajlovicia, który choruje na białaczkę

  W piątek wieczorem francuska agencja zdrowia publicznego poinformowała, że w ciągu minionej doby liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi 12 612, natomiast z powodu COVID-19 zmarło tam już 450 osób.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  21 marca 2020, 12:24.

  Bài viết được đề xuất