Dramatyczny wypadek w Tour de Pologne. “Chcieliśmy zatrzymać wyścig”

Dramatyczny wypadek w Tour de Pologne. "Chcieliśmy zatrzymać wyścig"

Tour de Pologne.

Matej Mohorić, lider wyścigu Tour de Pologne., wyjaśnił, co działo się na ostatnich kilometrach środowego etapu, gdy kolarze machali rękami, sygnalizując, że stało się coś złego. — Nie chcieliśmy finiszować, chcieliśmy zatrzymać wyścig — powiedział po zakończeniu rywalizacji Słoweniec.

PAP/Zbigniew Meissner
PAP/Zbigniew Meissner (Foto: PAP (zdjęcia) – PS.Onet.pl)
 • Więcej informacji przeczytasz w Przeglądzie Sportowym Onet.
 • Kolarze znajdowali się na ostatnich kilometrach rywalizacji, gdy nagle zaczęli machać rękami, sygnalizując, że stało się coś złego. Jak się okazało, na cztery km do mety, miał miejsce wypadek motocykla z operatorem kamery, który uderzył w rodzinę z dziećmi. Długo z trasy nie docierały żadne informacje, poza tym, że karetka zabrała rannych do szpitala.

  Dalszy ciąg materiału pod wideo.

  Mohorić: Chcieliśmy zatrzymać wyścig

  O całej sytuacji opowiedział Matej Mohorić, lider wyścigu, który ujawnił, że kolarze chcieli zatrzymania rywalizacji. — Była kraksa motocykla na 4 km do mety rondzie. Widzieliśmy, że to nie wyglądało dobrze. Mam nadzieję, że wszyscy będą cali. Nie chcieliśmy finiszować, chcieliśmy zatrzymać wyścig. Ale na ostatnim podjeździe wyścig nadal trwał, więc musiałem walczyć o bonusowe sekundy. Nie myślałem o sprincie, myślałem o ludziach, którzy byli tam zamieszani. Mam nadzieję, że wszyscy będą ok — zakończył Słoweniec.

  Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom Przegląd Sportowy Onet, cztery osoby zostały zabrane karetką do szpitala, jednak jak podkreślił Czesław Lang, ich stan jest stabilny.

  Explore more:  AC Milan - Hellas Werona. Relacja meczu na żywo. Wynik live - Serie A

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Źródło:Przegląd Sportowy Onet.

  Data utworzenia:.

  2 sierpnia 2023, 17:26.

  Bài viết được đề xuất