Domachowska odpadła w Spodku. Zabrakło odwagi!

Domachowska odpadła w Spodku. Zabrakło odwagi!

Tenis.

Marta Domachowska odpadła w I rundzie turnieju BNP Paribas Open w Katowicach. Polka przespała końcówkę i uległa Annice Beck 3:6, 5:7.

8 kwietnia 2013, 21:49..

| Aktualizacja 8 kwietnia 2013, 22:17.

Marta Domachowska
Marta Domachowska (Foto: Cyfrasport)

W drugiej partii tenisistka z Warszawy prowadziła 5:3 po serii zagrań na poziomie Sereny Williams i Agnieszki Radwańskiej. W tym fragmencie spotkania Marta „zamiatała” jak Amerykanka, a gdy trzeba było, potrafiła się świetnie obronić lobem, doślizgiem, skrótem. Zupełnie jak Isia, która we wtorek ma się zjawić w Spodku. O godz. 17 wystąpi w meczu pokazowym. Do turnieju, w którym z numerem 1. Rozstawiona została Petra Kvitova, zgłosić się nie mogła. W pierwszym półroczu 2013 roku rywalizowała w jednej imprezie z serii International (w Auckland), a w drugiej do czerwca zgodnie z przepisami nie może już wziąć udziału….

Agnieszka z Beck raczej nie wypuściłaby szansy, jaką na Śląsku miała Marta Domachowska. Naszej tenisistce przy ważnych piłkach zabrakło troszkę odwagi. Spotkanie zakończyło się tak, jak wiele wcześniejszych ważnych momentów w karierze Marty – podwójnym błędem serwisowym (w sumie miała ich 7).

– Z całego pojedynku jestem jednak bardzo zadowolony. Widzieliśmy dużo winnerów, tyle że w kluczowych momentach zabrakło nieco decyzyjności i śmiałości – oceniał na gorąco trener Paweł Ostrowski. Przy stanie 5:6 próbował ratować sytuację i pojawił się na korcie w Spodku. Niestety, było już za późno.

– W ostatnich gemach zabrakło rytmu, ale jakość uderzeń Marty budzi nadzieję. Wszyscy zobaczyli, że ta dziewczyna naprawdę potrafi grać – powiedział trener Ostrowski.

Explore more:  Żużel: Wybrzeże Gdańsk pokonało w meczu 1. Ligi Żużlowej Polonię Bydgoszcz

1. Runda turnieju BNP Paribas Katowice Open (suma nagród 235 tys. Dol.).

Annika Beck (Niemcy) – Marta Domachowska (Polska) 6:3, 7:5.

Czas gry: 1 godz. 31 min.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Data utworzenia:.

8 kwietnia 2013, 21:49..

Dziennikarz Przeglądu Sportowego.

Dziennikarz Przeglądu Sportowego.

Bài viết được đề xuất