Climaheat na zimowe treningi

Climaheat na zimowe treningi

Adidas wprowadza na polski rynek kolekcję odzieży i butów na jesień i zimę. Biegacze z Warszawy i Wrocławia będą mogli, w ramach promocji, potrenować w nowym sprzęcie.

23 listopada 2015, 16:00..

| Aktualizacja 23 listopada 2015, 16:14.

Mistrzyni olimpijska Jessica Ennis już testuje Climaheat
Mistrzyni olimpijska Jessica Ennis już testuje Climaheat (Foto: Materiały prasowe)

Przy projektowaniu kolekcji Climaheat zespół adidas Future wykorzystał wiodące technologie firmowe, które zapewniają odpowiednią izolację, utrzymanie ciepła, zarządzanie wilgocią oraz odporność na warunki pogodowe. Dzięki kompleksowym testom w ekstremalnych warunkach komory klimatycznej, Climaheat pozwala sportowcom stawić czoła zimowym warunkom, zapomnieć o niskiej temperaturze i skupić się na treningu. Jesienno-zimowa kolekcja dla kobiet i mężczyzn to przede wszystkim dopasowane polary i bluzy z kapturem zaprojektowane zarówno do biegania, jak i na trening na świeżym powietrzu oraz odporne na rozdarcia kurtki.

(Foto: Materiały prasowe)
(Foto: Materiały prasowe)

Konstrukcja komór cieplnych wokół szyi utrzymuje ciepłe powietrze w środku.

Unikalna konstrukcja komór cieplnych wokół szyi i na mankietach utrzymuje powietrze w środku, jednocześnie blokując zimne powiewy z zewnątrz oraz dostęp śniegu i lodu.

Technologię Climaheat wykorzystano również w butach z najnowszej kolekcji: Rocket Boost i Sonic Boost.

(Foto: Materiały prasowe)
(Foto: Materiały prasowe)

Buty są z wodoszczelnej tkaniny i mają w podeszwie piankę Boost.

Dla osób, które chcą przetestować najnowszą kolekcję w warunkach ekstremalnych, marka przygotowała niespodziankę. Już od 25 listopada adidas i sklep Runners Club ruszają w Warszawie i we Wrocławiu z cyklem zimowych treningów Climaheat – „Góry w mieście”. Pod okiem doświadczonych trenerów każdy biegacz będzie miał okazję sprawdzić swoją kondycję i wytrzymałość. Cel? Co tydzień inny szczyt miejski. Start o godzinie 19:15 pod sklepem Runners Club: Warszawa – Wołoska 22-22A, Wrocław – Czysta 2/4 Terminy treningów: 2015 r. – 25.11., 2.12., 9.12. I 16.12. 2016 r. – 13.01., 20.01., 27.01., 3.02., 10.02., 17.02., 24.02. Uczestnictwo bezpłatne i bez zapisów.

Explore more:  Puchar Federacji: Polki nie czują się faworytkami. Radwańska wyciągnęła wnioski

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:PrzegladSportowy.Pl.

Autor:IP.

Data utworzenia:.

23 listopada 2015, 16:00..

Bài viết được đề xuất