Cinkrof nie zagra w LEC w barwach Karmine Corp? Wymowny wpis

Cinkrof nie zagra w LEC w barwach Karmine Corp? Wymowny wpis

League of Legends.

Choć wciąż jeszcze trwają tegoroczne mistrzostwa świata League of Legends., to zespoły z całego globu już teraz przygotowują się do nowego sezonu. Nie inaczej wygląda sprawa we francuskim Karmine Corp, które w 2024 r. dołączy do franczyzowych mistrzostw regionu EMEA, LEC. Najprawdopodobniej jednak w zespole zabraknie miejsca dla Jakuba “Cinkrofa” Rokickiego, który opublikował oświadczenie o swojej przyszłości w mediach społecznościowych.

Cinkrof
Cinkrof (Foto: Michal Konkol / Riot Games)
 • Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet.
 • “Najprawdopodobniej nie będę częścią składu Karmine Corp w LEC w przyszłym roku i chciałem to napisać tutaj, ponieważ wielu z was pytało mnie o to i dochodzi do punktu, w którym irytujące jest odpowiadanie za każdym razem, więc chciałem to wyjaśnić tutaj” – zaczął wpis o swoich doświadczeniach w tym off-sezonie Cinkrof.

  Cinkrof odejdzie z Karmine Corp? Polak zaapelował do fanów

  “Oczywiście wciąż jest szansa, ale naprawdę niewielka i szanuję decyzję klubu i mojego zespołu. Wszystko, o co chcę was prosić, to żebyście nie podchodzili do tego toksycznie i “psychicznie”. Z KC wygraliśmy razem wiele i być może wygramy jeszcze więcej, czy to w ERL-ach, czy w LEC, więc podejdźmy do tego profesjonalnie” – pisze dalej polski leśnik, przy okazji apelując do fanów o spokojne podejście do tematu.

 • Zobacz też: Fnatic odpadło z Worlds 2023 przez Trymbiego? Trener zdradza kulisy.
 • “Nie wiem, co przyniesie przyszłość (ale tak jest co roku, gdy przychodzi okres transferowy, więc nie martwiłbym się zbytnio), jest duża szansa, że zostanę w KC i po prostu będę kontynuował wygrywanie EMEA Masters z Caliste, a jeśli tak się stanie, jestem podekscytowany, że znów się sprawdzę” – kończy Cinkrof.

  Explore more:  Niewykorzystana szansa Vitesse. Zespół z Eredivisie napędził strachu Romie

  Cinkrof jest zawodnikiem, który od kilku lat może kojarzyć się właśnie z Karmine Corp i sukcesami we Francji oraz EMEA Masters. Wygrał z nią kilka tytułów mistrzowskich LFL oraz EM, ale przez rok był członkiem Team BDS, po wykupieniu przez tę organizację miejsca w LEC.

 • Zobacz także: Komiczny wywiad podczas transmisji Worlds 2023. Silv4n zaskoczył wszystkich.
 • Tam nie poszło mu jednak najlepiej. Przez cały rok wygrał zaledwie siedem map (z 36) i zajął przedostatnie oraz ostatnie miejsce w lidze. Eksperci uważali jednak, że jest on wyraźnie najlepszym zawodnikiem w zespole i to dzięki niemu BDS ma jakąkolwiek szansę na zwycięstwo. Nie dostał jednak kolejnej szansy w LEC i po pół roku bez drużyny powrócił do Karmine Corp, z którym wygrał LFL i EMEA Masters.

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

  Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

  Data utworzenia:.

  2 listopada 2023, 13:18.

  Content Manager, wcześniej dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.

  Content Manager, wcześniej dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.

  Bài viết được đề xuất